Üretimde Kalite

Tabitatın tüm renklerini tek bir çatı altında topluyoruz.

Üretim Tesislerimiz

Her bir şehre, her bir parka, her bir toprak parçasına, ona özel tasarımlar üretip peyzaj harikaları Aktaş Plant, 27 500 m2 kapalı ve 150.000 m2 açık alandaki üretim tesislerinde, modern seralarında öncü teknolojilerle üretim yapmaktadır. Sektöründe kendini kanıtlamış devasa Aktaş Plant seraları, bitkilerin yetişmesine uygun şartların sağlanması amacı ile çevre şartlarını kontrol eder; plastik, fiberglas gibi ışığı geçiren materyallerle örtülü yapı elemanlarıyla inşa edilir.

Dünyadaki sektörel gelişmeleri ve teknolojik kazanımları bünyesine adapte eden Aktaş Plant, bunun bir adım ötesine geçerek kendi üretimi modern yaklaşımlarla da dünya çiçekçilik ve peyzaj sektörüne katma değer sağlamakta, ülkesine varlığının dışında ayrı bir gurur yaşatmaktadır...

Aktaş Plant tesislerinde her geçen gün ve yıl üretim kalitesiyle doğru orantılı olarak artmaktadır. Bugün, yılda 40 milyon mevsimlik çiçek, 500 bin adet ağaç grubu ve 3 milyon adet soğanlı bitki üretimi yaparak modern üretim anlayışının meyvelerini toplamaktadır.

Araştırma ve geliştirme alanında adeta bir kuluçka merkezi gibi çalışan Aktaş Plant üretim tesisleri ve onun bu hale gelmesindeki uzman çalışanları, dünyaya sunduğu tüm renklilikler, üretimde modernist yaklaşımının ve doğal olarak gücünün organik bir yansımasıdır.

Aktaş Plant’ın kaliteye odaklı yönetim anlayışı sayesinde, üretim ve tedarikten teslimata kadar tüm aşamalar, kaliteli, alanında uzman çalışanlar tarafından kontrol edilir. Çünkü, bir çiçeğin yaşaması da, bir markanın yaşaması da buna bağlıdır.